zarejestruj się
O nas

O Nas

Od 2001 roku z sukcesami tworzymy serwisy internetowe dla użytkowników Internetu. To dla nich zbudowaliśmy jeden z bardziej popularnych portali jakim był swego czasu Gery.pl. To z pod naszych skrzydeł wyszło wiele znanych serwisów, z których są takie, które istnieją do dziś jak choćby znany portal pogodowy TwojaPogoda.pl. Po zmianach własnościowych, gdzie nasze serwisy kupił Polsat postanowiliśmy dalej zajmować się budowaniem serwisów Internetowych i tak powstał między innymi Przepowiadacz.pl

Nasza firma jest członkiem nadzwyczajnym Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Dzięki temu wpływamy na standardy marketingu internetowego i e-biznesu. Organizacja te zrzesza przedsiębiorców, którzy odnieśli sukcesy i swoim doświadczeniem wspierają branżę Internetową.

O Przepowiadaczu

Serwis z horoskopami Przepowiadacz pozwala na obliczanie horoskopów osobistych dzięki bardzo zaawansowanemu algorytmowi i właśnie to wyróżnia go na rynku wśród innych serwisów. Jako pierwsi na rynku zrobiliśmy to w sposób, który sprawił, iż codzienny osobisty horoskop stał się dostępny dla wielu ludzi. Do tego momentu korzystanie z horoskopów pisanych ręcznie nie tylko kosztowało dużo ale narażało Was na pomyłki związane z ich wyliczaniem.

Od teraz nie musicie tracić pieniędzy na drogie usługi w TV czy Internecie. Wystarczy się zarejestrować opłacić symboliczny abonament i zacząć się cieszyć wysokiej jakości horoskopem za małe pieniądze. Codziennie pracujemy nad tym aby serwis był jeszcze lepszy. Chcielibyśmy aby prostota nawigacji, którą daje Wam Przepowiadacz.pl oraz jakość horoskopów dawały radość każdego dnia.

Pozdrawiamy Was gorąco.
Zespół serwisu Przepowiadacz.pl